-12%

Лінійний світильник герметичний 36W 120 см 6500K IP65
269 ₴
236,87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: ДПП36
+380 (93) 968-46-62
Менеджер по замовленням. Сергійповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійний світлодіодний світильник в алюмінієвому корпусі, використовується як освітлення для будь-якого типу приміщень, будь то виробничі, побутові, офісні приміщення, гараж, майстерня і т.п. А також лінійний світильник відмінно справляється з роллю джерела штучного світла для Ваших улюблених рослин, вирощування мікро зелені та Вашого домашнього городу. Світильник легко монтується на стіни та підвішується тросами до стелі.
У комплекті йде кріплення скоба.
Світильник НЕ МАЄ ВБУДОВАНИЙ ВИМИКАЧ
Відправка УкрПоштою можливо лише з нашим УПАКУВАННЯМ, ЦІНА ПАКУВАННЯ - 70 грн за посилку і додається до загальної суми замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Розміри | |
| Довжина | 1220 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Лінійна |
| Рівень захисту | 65 IP |
| Колір світла | Холодний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236,87 ₴

